Hakkımızda

 

BİBA GRUP İletişim Ltd. Şti. başta Telekomünikasyon, Finans, Sağlık, Perakende sektörü olmak üzere, bir çok alanda telemarketing ve çağrı merkezi hizmeti sunarak, yüksek müşteri memnuniyetini ve güvenilirliği esas almış lider bir kuruluştur.

Yüksek teknolojili santral, ses kayıt, CRM, raporlama işlemleri ve bilgi güvenilirliği alt yapısı ile müşteri vizyonlarını genişletmeyi, geribildirim vermeyi, satış ve hedeflere farklı bakış açıları kazandırmayı esas alarak çalışmalarını sürdüren BİBA GRUP;  uzman kadrosu ve sağladığı kaliteli iş akışı ile müşterilerinin vazgeçilmez değerlerinden biri olmuştur.

BİBA GRUP, çözüm odaklı çalışmaları, teknolojik altyapısı, genç ve dinamik ekibi, deneyimli yönetim kadrosu ve sağlam finansal altyapısı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Başarılı çalışanlarının başarıyla yürüttüğü müşteri odaklı hizmetler sayesinde İstanbul’da bulunan firmalara katma değerli çağrı merkezi hizmetleri sunan BİBA GRUP, hizmetlerinin ödülünü yine Türkiye’de çözüm ortağı olduğu kurumların değerli referansları ile almış olup halen de almaya devam etmektedir.

BİBA GRUP bu gün olduğu gibi gelecekte de müşterilerinin güven ve desteği ile birçok projeye imza atarak katma değer yaratmaya ve müşterilerinin vazgeçilmez iş ortağı olmaya devam edecektir.