İlkelerimiz

 

Amacımız

Kurumsal kimliklerine, Hizmet kalitesine değer veren ve sürekli gelişip büyümek isteyen firmalara: çözüm ortağı olarak yaklaşıp, projelerine satış – ürün geliştirme- pazarlama ve müşteri memnuniyeti anlamında destek olmak

Değerlerimiz

Kurumsal kimliklere gerekli saygıyı ve değeri göstermek, çözüm ortağı olduğumuz firmalara müşteri memnuniyetinin yanı sıra ürün geliştirme anlamında katma değerlerini artırmak ve ortaklarımızın gelecekte de bizi tercih etmelerini sağlayacak etik çalışma kurallarına bağlı kalmak.

Vizyon & Misyon

BİBA GRUP kurulduğu günden bu yana büyümeyi hedef almış ve bu büyümeyi gelişerek, istikrarlı bir şekilde gerçekleştirebilmiştir. Hedefi Türkiye’nin en kaliteli ve güvenilir çözüm ortağı olabilmektir. Hizmet yelpazesine her geçen gün daha fazla renkler ekleyerek , gerekli teknolojik altyapı güncellemelerini takip ederek , etik hizmet anlayışını hiçbir zaman göz ardı etmeden, yüksek kalite ve hizmet standartlarının markası olmaktır. Toplam kalite yönetiminin üst düzeyde uygulayıcısı olarak ortaklarının standartlarını yükseltmektir.

Sosyal sorumluluk anlamında toplumun genel değerlerini baz alır, hizmeti karşılıklı güven ve fayda üzerine kurar. Kalite standartlarını kendi çalışma sisteminde de başarıyla uygulayıp, kurumun marka değerini yükseltmek ve çalışanlarının kariyer planlamalarında onlara yapıcı destek verebilmektedir.