E-Ticaret Hizmetleri

 

 

birmilyonurun

birmilyonurun.com, en çok tercih edilen teknoloji ürünlerini herkesin sahip olabileceği fiyatlarla sunmak amacı ile Ocak 2012’de faaliyetlerine başladı. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ile yola çıkan sayfamız, teknolojik gelişmeleri takip ederek, Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine hizmet veren bir sayfa yapısına büründü. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazesini genişleten birmilyonurun.com yeni ürün kategorileri ve modern görünümü ile e-ticaret sayfaları arasında yerini aldı.

iccamasirdolabi
iccamasirdolabi.com, en çok tercih edilen iç giyim tekstil ürünlerini herkesin görüp sahip olabileceği fiyatlarla sunmak amacı ile Eylül 2013 ‘de faaliyetlerine başladı. İç giyim sektörü bir çok kullanıcı için hassas bir konu olmakla beraber, müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyeti bizim için esastır. İnsan sağlığına olan saygımızdan %100 orijinal olmayan, açılmamış ambalajı içinde bulunmayan ürünlerin iccamasirdolabi.com ‘da sergilenmesi söz konusu bile olamaz.
SSL güvenik sertifikaları kullanılan sayfalarımızdan yapılan alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz yalnızca satın alma işleminin gerçekleştirilmesi sırasında kullanılır ve  daha sonra veri tabanından silinerek kayıt altında tutulmaz.
Müşterilerimizin alışverişlerini daha güvenli yapabilmesi adına gerek çağrı merkezi müşteri hizmetleri ekibimiz gerekse de sosyal medya ağlarında bulunan hesaplarımızdan  (twitter, facebook, instagram v.b.) müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

birmilyonurun